Niedziela 31 III
Niegosław:
600 REZUREKCJA – w int. Parafian
1130 – za zm. Konrada w 4 r. śm., Wojciecha, Tomasza i zm. z rodziny Grzebytów i Artanowiczów
Karwin:
900 – za zm. Felicję i Władysława Bogała
Chełst: 1015 – ZBIOROWA
1/ za zm. z rodziny Śpiewaków, Danielów, Zenkowskich i Adamików
2/ za zm. Andrzeja Magdziarza w 1 r. sm.
3/ za zm. z rodzin Matuszaków, Górskich, Erykę Gomółkę i Halinę Górską
4/ za zm. Wacława Kozę (int. od żony i dzieci)
5/ za zm. Franciszke i Wiktora Madrawskich, ich rodziców, Eugenię i Kazimierza Nowak
6/ za zm. Tadeusza Piątka (int. od żony)
7/ za zm rodziców: Irenę i Antoniego Bilskich, Joannę i Józefa Piątek oraz rodzeństwo
8/ za zm. Elżbietę Śpiewak w 10 r. śm. Jana Śpiewak i zm. z rodzin Śpiewaków, Biniaków i Kozerów
9/ za zm. Franciszka Helaka, Edwarda, Czesława, Zofię i Jana Szydełko, Konrada, Stanisławę i Mirosława oraz zm. z rodziny Muchów
Poniedziałek 1 IV
Niegosław:
745 – za zm. polecanych w wypominkach
1130 – za zm. brata Sławka (int. od rodzeństwa)
Karwin:
900 – za zm. Magdalenę i Klemensa Ceynowa
Chełst:
1015 – za zm. Helenę i Leona Grzebytów i rodziców z obu stron
Wtorek 2 IV
1200 Chełst: Pogrzeb - za zm. Helenę Pierzyńską
1800 – za zm. Zdzisława Bugałę w 23 r. śm.
Środa 3 IV
1800 – ZBIOROWA
1/ w int. Amelii i Filipa z ok. 18 urodzin dz/bł (int. od babci Jadwigi)
2/ za zm. Agnieszkę Perz w 10 r. śm. i dziadków z obu stron
3/ za zm. męża Stefana w 11 r. śm. i rodziców z obu stron
Czwartek 4 IV
1800 – za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
Piątek 5 IV
1630 – Chełst: za zm. Aleksandra Stańczaka w 1 r. śm. i rodziców z obu stron
1800 – Wynagradzająca NSPJ z racji pierwszego piątku miesiąca
Sobota 6 IV
1800 – Wynagradzająca NSM z racji pierwszej soboty miesiąca
Niedziela 7 IV
Niegosław:
745 – za zm. Barbarę, Eleonorę, Agnieszkę i Jana Sekuterskich i Zdzisława Graś
1130 – za zm. Kazimierza Wojciechowskiego w 2 r sm. (int. od córki Katarzyny z rodziną)
Karwin:
900 – za zm. Ignacego Graś w 16 r. śm. Helenę, Rafała i Wiesława
Chełst:
1015 – za zm. Michała i Lecha Śpiewak