1. Wszystkim obecnym tu w świątyni, tym, którzy są z nami duchowo obecni na tej mszy św. oraz wszystkim Parafianom życzę radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych. Mocy Chrystusa Zmartwychwstałego w pokonywaniu wszelkich zagrożeń tych zdrowia i życia, a nade wszystko temu co zagraża naszemu życiu duchowemu, mocy wiary, głębokiej nadziei i wielkiej miłości.
  2. Dziękuję za złożone życzenia świąteczne i wszelkie dary. Dziękuję Wam za pamięć i modlitwę szczególnie w dniu kapłańskiego święta – w Wielki Czwartek.
  3. Pragniemy podziękować za przygotowanie naszego parafialnego kościoła do przeżywania tych najważniejszych świąt chrześcijańskich: Różom Różańca i innym ofiarodawcom za datki na kwiaty, Panu organiście za przygotowanie dekoracji i liturgii na czas Triduum Paschalnego dzielnym ministrantom za służbę na Liturgii i każdą pomoc. Bóg zapłać.
  4. Jutro Poniedziałek w oktawie Wielkanocy. Msze święte jak w każdą niedzielę. Ofiary przeznaczamy na KUL.
  5. Z racji oktawy w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić niedzielę Miłosierdzia Bożego i rozpoczniemy Tydzień Miłosierdzia. Naszym przygotowaniem do tego święta jest codzienne odmawianie koronki do Bożego Miłosierdzia po Mszy św. Od jutra będzie wystawiona puszka na datki na działalność charytatywną Caritas naszej diecezji.         
  7. Zachęcamy do korzystania z transmisji Mszy św. tych, którzy fizycznie nie uczestniczą w liturgii w świątyni. Więcej informacji na stronie internetowej parafii. Dziś iw poniedziałek będzie dodatkowo udzielana Komunia św. o godz. 15.00 w kościele w Niegosławiu dla tych, którzy uczestniczą we Mszy św. za pośrednictwem, radia, telewizji bądź internetu.
  8. Dziękujemy wszystkim, którzy w związku z zaistniałą sytuacją wspierają parafię składanymi ofiarami czy to do puszki w kościele, czy na konto parafii, czy też drogą elektroniczną.
  9. Niech błogosławieństwo Chrystusa Zmartwychwstałego umacnia nas na dalsze dni Modlitwą i błogosławieństwem ogarniam wszystkich, którzy nie mogą z nami tutaj dziś się modlić.

Szczęść Boże!

Do wieczności Bóg powołał w ubiegłym tygodniu Ilonę Kotyńską z Niegosławia.

Wieczny odpoczynek…