1. Dziś obchodzimy niedzielę Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Duszpasterstwo charytatywne można wesprzeć składając datek do puszki lub przekazując 1% podatku na Caritas diecezji (KRS: 0000226818).
  2. Zachęcamy do korzystania z transmisji Mszy św. tych, którzy fizycznie nie uczestniczą w liturgii w świątyni. Więcej informacji na stronie internetowej parafii. Dziś będzie dodatkowo udzielana Komunia św. o godz. 15.00 w kościele w Niegosławiu dla tych, którzy uczestniczą we Mszy św. jedynie za pośrednictwem, radia, telewizji bądź internetu.
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy w związku z zaistniałą sytuacją wspierają parafię składanymi ofiarami czy to do puszki w kościele, czy na konto parafii, czy też drogą elektroniczną.
  4. Wszystkim parafianom, uczestnikom Mszy św. tu w kościele i przed ekranami życzę zdrowia i Bożego błogosławieństwa. Proszę pozdrowić wszystkich, którzy nie mogą z nami tu dziś się modlić. Niech błogosławieństwo Chrystusa Zmartwychwstałego towarzyszy nam w następnych dniach.

Szczęść Boże!

Do wieczności Bóg powołał w ubiegłym tygodniu Kazimierę Bobik z Kawczyna.

Wieczny odpoczynek…