1. Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

- w czwartek święto św. Andrzeja, Apostoła

 1. W środę po wieczornej mszy św. i nabożeństwie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwami uwielbienia, które poprowadzę wraz ze wspólnotą Effatha
 2. Spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek po wieczornej mszy św.
 3. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek dodatkowa msza św. w Chełście o godz. 1630, okazja do spowiedzi św. od godz. 1615. W pierwszy piątek miesiąca ze względu na większą ilość wiernych do spowiedzi nie będzie wypominek. W pierwszą sobotę miesiąca od godz. 900 odwiedzę chorych z komunią św.
 4. Okazja do spowiedzi w Niegosławiu codziennie od godz. 1715 do 1745
 5. Za tydzień rozpoczniemy już Adwent. Postarajmy się dobrze wykorzystać ten święty czas oczekiwania. Przez cały Adwent, w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz. 1800 sprawowana będzie w kościele w Niegosławiu msza święta Roratnia, czyli msza ku czci Matki Bożej. Rozpoczynać ją będziemy tradycyjnie w ciemności więc dla wszystkich przygotowane będą lampiony.

Dzieci, szczególnie te, które przygotowują się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej zapraszam do uczestniczenia w Roratach we wtorki i już dziś zachęcam dzieci do własnoręcznego wykonania lampionu adwentowego. Natomiast młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszam na Roraty w czwartki.

 1. Trwa miesiąc listopad i nasza modlitwa za zmarłych, wypominki listopadowe odczytywane są codziennie 15 min. przed mszą św.
 2. W zakrystii i kancelarii parafialnej oraz przez stronę internetową parafii można składać na wypominki roczne.
 3. Zachęcam do czytania Gościa Niedzielnego oraz Niedzieli a także do codziennej lektury Pisma Świętego.
 4. Dziękuję za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby naszej parafii, za ofiary indywidualne na sprzątanie i kwiaty do kościoła oraz za ofiary składane przy okazji wypominek.
 5. Życzę wszystkim błogosławionej i spokojnej niedzieli oraz wszelkich bożych łask w rozpoczętym tygodniu. Szczęść Boże.