1. W liturgii tego tygodnia obchodzimy w poniedziałek święto św. Andrzeja Boboli, męczennika, patrona Polski.
  2. Wczoraj w Chełście 8 dzieci przyjęło po raz pierwszy Komunię św. Dzieci przez tydzień biorą udział w tzw. białym tygodniu uczestnicząc codziennie we Mszy św. i przyjmując Komunię św. Poniedziałek, wtorek i środę w Chełście o godz. 17.00, w czwartek i piątek w Niegosławiu o 17.45.
  3. Za tydzień rocznica Pierwszej Komunii św. dzieci ze szkoły w Chełście.
  4. Chętnych chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszam w czwartek do Niegosławia na godz. 17.00.
  5. Mamy maj – miesiąc Maryjny – poświęcony Matce Bożej – w dni powszednie nabożeństwo majowe o godz. 17.45, przed Mszą św. Tych, którzy nie mogą przyjechać do kościoła zachęcamy do odprawiania nabożeństw majowych przy kapliczkach i krzyżach, lub w swoich domach.
  6. Zapraszamy na środowy seans filmowy w Sali parafialnej. Film „Fatima” Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca opowieść o objawieniach fatimskich, które dały siłę milionom chrześcijan. Reż. Marco Pontecorvo, prod. Portugalia/USA 2021 (108’).
  7. Wszystkim parafianom, przybyłym do nas gościom życzymy z Bogiem przeżytej niedzieli, Jego łask w rozpoczętym tygodniu. Prosimy pozdrowić chorych i starszych, którzy nie mogą z nami tutaj dziś się modlić. Niech nam wszystkim Bóg błogosławi.

Szczęść Boże!

 

Zapowiedzi:

Marcin Korus, zam. Chełst

Martyna Perz, zam. Niegosław

Nasz adres

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jana Kantego
Niegosław 68
66-530 Drezdenko

kontakt

Kancelaria parafialna

wtorek 1500 - 1600
piątek 1500 - 1600

więcej

Wyszukaj na stronie

Ciasteczka

Strona używa ciasteczek (plików cookies) aby dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych.