1. W liturgii tego tygodnia obchodzimy: w poniedziałek święto św. Wawrzyńca, we wtorek wspomnienie św. Klary, w piątek św. Maksymiliana Kolbego.
  2. W sobotę uroczystość Wniebowzięcia NMP – Msze św. jak w niedzielę. Tego dnia święcimy zioła i kwiaty.
  3. Diecezja zielonogórsko-gorzowska włącza się w zaproponowaną przez biskupa warszawsko-praskiego Romualda Kamińskiego inicjatywę czuwania modlitewnego w 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej. Biskup Tadeusz Lityński polecił, aby w kościołach parafialnych naszej diecezji wieczorem 14 sierpnia zostało zorganizowane czuwanie modlitewne w formie adoracji N. Sakramentu. Potrwa ono od zakończenia wieczornej mszy św. do godz. 21.00. Zapraszam do czuwania i modlitwy w intencji Ojczyzny.
  4. W środę po Mszy św. nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  5. Dziękujemy strażakom z Niegosławia za pomalowanie krzyża misyjnego przed kościołem.
  6. Dziękujemy za ofiary składane do puszki lub koszyka przy wychodzeniu z kościoła. Nie zbieramy bowiem tradycyjnej składki w czasie Mszy św. Wszystkim ofiarodawcom Bóg zapłać.
  7. Wszystkim życzę Bożych łask. Proszę pozdrowić chorych i starszych, którzy nie mogą z nami tutaj dziś się modlić. Niech nam wszystkim Bóg błogosławi.

Szczęść Boże!

Nasz adres

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jana Kantego
Niegosław 68
66-530 Drezdenko

kontakt

Kancelaria parafialna

wtorek 1500 - 1600
piątek 1500 - 1600

więcej

Wyszukaj na stronie

Ciasteczka

Strona używa ciasteczek (plików cookies) aby dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych.