1. W środę rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu.
  2. Nabożeństwa wielkopostne w naszych kościołach: W piątek Droga Krzyżowa w Niegosławiu o 16.15, w Chełście o godz. 1700, w niedzielę Gorzkie Żale w Niegosławiu bezpośrednio po Mszy św. o godz. 1130, w Karwinie i Chełście przed Mszą św.
  3. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania zachęcam do uczestnictwa w drodze krzyżowej w Niegosławiu lub Chełście.
  4. Za tydzień obchodzimy Dzień Solidarności z misjonarzami – do niedzieli w przedsionku będzie wystawiona puszka gdzie można będzie złożyć ofiarę na cele misyjne Dzieł Pomocy „Ad Gentes”.
  5. Dziękujemy za indywidualnie składane ofiary na sprzątanie kościoła.
  6. Wszystkim naszym parafianom, przybyłym do nas gościom życzymy z Bogiem przeżytej niedzieli, Jego łask w rozpoczętym tygodniu. Prosimy pozdrowić chorych i starszych, którzy nie mogą z nami tutaj dziś się modlić. Niech nam wszystkim Bóg błogosławi.

Szczęść Boże!