1. Obecna niedziela rozpoczyna w Kościele Tydzień Biblijny.
  2. W liturgii tego tygodnia obchodzimy w piątek uroczystość św. Wojciecha – patrona Polski. Z racji święta nie obowiązuje tego dnia wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. Zachęcamy do korzystania z transmisji Mszy św. tych, którzy fizycznie nie uczestniczą w liturgii w świątyni. Więcej informacji na stronie internetowej parafii. Dziś będzie dodatkowo udzielana Komunia św. o godz. 15.00 w kościele w Niegosławiu dla tych, którzy uczestniczą we Mszy św. jedynie za pośrednictwem, radia, telewizji bądź internetu.
  4. Dziękujemy wszystkim, którzy w związku z zaistniałą sytuacją wspierają parafię składanymi ofiarami czy to do puszki w kościele, czy na konto parafii, czy też drogą elektroniczną.
  5. Najbliższy kurs przedmałżeński odbędzie się w piątek, sobotę i niedzielę. Konferencje dla narzeczonych odbywać się będą w SP nr 2 w Drezdenku od godz. 16.00.
  6. Wszystkim parafianom, uczestnikom Mszy św. tu w kościele i przed ekranami życzę zdrowia i Bożego błogosławieństwa. Proszę pozdrowić wszystkich, którzy nie mogą z nami tu dziś się modlić. Niech błogosławieństwo Chrystusa Zmartwychwstałego towarzyszy nam w następnych dniach.

Szczęść Boże!

Do wieczności Bóg powołał w ubiegłym tygodniu Juliana Miklera z Pełczy.

Wieczny odpoczynek…